• USD 28.7
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Польщі затримали російське судно з п’яним екіпажем: на великій швидкості летіли на пляж

Польські прикордонники заявили, що затримали російське судно "Руслана", яке на великій швидкості плило просто до пляжу острова Собешево поблизу Ґданська

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленнях низки польських ЗМІ, передає "ДС" з посиланням на hromadske.

Морська адміністрація помітила дивні маневри судна і розповіла про це прикордонникам. Ті зійшли на борт судна і виявили, що екіпаж п'яний.

У Польщі заявляють, що російське судно "Руслана", власником та оператором якого є ТОВ "Трансфлот" із Санкт-Петербурга, о 4 ранку 4 грудня ледь не сіло на мілину на березі острова Собешево.

Судно йшло з Клайпеди (Литва) до ґданського Північного порту, але відхилилося від курсу та прямувало у бік пляжу.

Судно рухалось зі швидкістю близько 11 вузлів (близько 20 км/год) та не відповідало на радіозапити польської берегової служби.

Врешті, російське судно зробило крутий поворот за кілометр від пляжу.

Речниця Морського управління Маґдалена Кежковська розповіла, що про підозрілі маневри вирішили попередити прикордонників.

Відтак службовці прикордонної служби піднялися на борт російського судна, розповів речник морської прикордонної служби в Ґданську Анджей Юзвяк. Вони виявили, що екіпаж був п'яним: у капітана було майже проміле алкоголю, у двох офіцерів ㅡ близько 1,5 проміле.

Наразі судно затримано на якірній стоянці порту Ґданська. На його борту перебувають інспектор Морського управління у Ґдині у супроводі офіцерів Кашубського дивізіону Прикордонної служби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua