• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Польщі за останні дні зафіксували "коронавирусный" антирекорд

Реклама на dsnews.ua
У Польщі за останні три дні щодня підтверджується понад 570 випадків зараження інфекцією коронавирусной

Про це заявив міністр охорони здоров'я Польщі Лукаш Шумовський, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

У той же час, в понеділок, 8 червня, був зафіксований антирекорд за кількістю хворих за час пандемії - 599 осіб.

За словами міністра, така висока кількість інфікованих пояснюється проведенням загальних тестів серед шахтарів і членів їх сімей у Сілезькому вугільному басейні.

"Рекорд захворюваності виникає з-за безпрецедентності наших дій в Європі: ми робимо тести на великих підприємствах, якими є шахти", - заявив Шумовський.

Він додав, що проводяться загальні тести усіх шахтарів і членів їх сімей у зв'язку з високим рівнем інфікування серед гірників.

Шумовський зазначив, що в Польщі епідемія не закінчилася, і крім шахт на півдні країни є ще кілька інших організацій, в основному - на підприємствах і в лікарнях.

Глава Моз зазначив, що останнім часом поляки часто не дотримуються санітарно-епідеміологічні норми. Тому уряд розглядає різні сценарії, в тому числі посилення санітарно-епідеміологічного режиму. Втім, він виключив повторний повний локдаун країни.

Шумовський просить всіх кандидатів у президенти закликати своїх прихильників дотримуватися санітарно-епідеміологічних норм, зокрема носити маски під час зустрічей.

Міністр також не виключив, що перед виборами він буде рекомендувати в окремих регіонах проведення виборів тільки дистанційно, по пошті.

За інформацією Моз Польщі, станом на 9 червня у Польщі кількість інфікованих зросла до 27 365, 1172 людини померли. Вилікувались вже 13196 людина.

    Реклама на dsnews.ua