• USD 28.2
  • EUR 34.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Португалії ресторатори оголосили голодування через карантин

Реклама на dsnews.ua

Девʼятеро власників ресторанів, барів і нічних клубів 1 грудня оголосили пʼятиденне голодування біля будівлі парламенту Португалії на знак протесту проти коронавірусних обмежень

Про це йдеться в публікації "Європейської правди", передає "ДС".

Власники закладів встановили намети біля парламенту. Вони кажуть, що не будуть їсти, поки з ними не зустрінуться премʼєр-міністр і міністр економіки, і вживають тільки воду, чай та каву.

Підприємці заявляють, що не втримаються на плаву без фінансової підтримки під час кризи. 

Бари та нічні клуби були закриті у Португалії з березня по травень. У листопаді в країні почали запроваджувати комендантську годину і карантин на вихідні. Ці заходи викликали невдоволення рестораторів, які кажуть, що багато підприємств з їхньої сфери не переживуть цей рік.

Онлайн-петиція руху, що організує протести, вже зібрала майже 45 тисяч підписів. 

Як компенсацію за обмеження, що діють у вихідні, уряд запропонував ресторанам 20% від їхнього середнього доходу в період з січня по жовтень цього року. Власники бізнесу кажуть, що цього недостатньо.

Згідно з урядовими даними, кількість зареєстрованих безробітних у Португалії в жовтні зросла на 34,5% у порівнянні з минулорічними показниками. Близько 72% нових безробітних працюють в ресторанах або роздрібній торгівлі.

Як писала "ДС", нічну комендантську годину у Португалії почали локально запроваджувати з 9 листопада.

    Реклама на dsnews.ua