• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Путіна божаться, що не збираються поглинати Білорусь після поїздки Лукашенка до Москви

Реклама на dsnews.ua

Російська влада не має наміру анексувати Республіку Білорусь після того, як де-факто президент РБ Олександр Лукашенко відвідає з візитом Москву

Про це журналістам сказав прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

«Ніяких злиттів, поглинань і так далі бути не може як результат візиту. Це абсолютна нісенітниця», — сказав Пєсков, відповідаючи на питання журналіста агентства, що планують обговорювати президенти двох країн і як в Кремлі ставляться до заяв багатьох політичних коментаторів про можливе злиття РФ і Білорусі.

Пєсков підкреслив, що цей візит важливий з урахуванням ситуації в Білорусі. За його словами, відносини між двома країнами «особливого партнерства» багатосекторні і включають в себе торгово-економічне співробітництво, питання, пов'язані із заборгованостями, питання поставок енергоресурсів, питання інтеграції в рамках Євразійського економічного союзу, СНД і Союзної держави.

Пєсков додав, що також глави держав обмінюються думками з актуальних процесів, що відбуваються на Європейському континенті, і регіональних конфліктів. На уточнююче запитання журналіста, чи буде створено єдиний емісійний центр, Пєсков сказав, що це істотний крок на шляху зміцнення російсько-білоруської інтеграції.

«Мені не відомо, щоб ця тема предметно обговорювалася, і звичайно, це питання волі двох країн. Поки така воля не озвучувалась ніким», — сказав Пєсков.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін на зустрічі з Олександром Лукашенком заявив, що Російська Федерація і Білорусь досягли прогресу щодо майбутнього Союзної держави, яке буде засновано на незалежності обох країн.

    Реклама на dsnews.ua