• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Путіна відповіли на невдалий жарт прем'єра Словаччини про Закарпаття

Прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков прокоментував невдалий жарт прем'єр-міністра Словаччини про те, що той пообіцяв росіянам в обмін на поставки "Супутника V" частину України

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Так, відповідаючи на питання про те, чи просила Москва щось у Братислави в обмін на поставки вакцини, він відповів, що поставки російської вакцини не є гуманітарною допомогою. Про це передає "ДС" з посиланням на РБК.

"Усі вакцини мають свою вартість. Вартість російської, до речі кажучи, нижче, ніж у інших вакцин", — сказав Пєсков.

При цьому він підкреслив, що Москва робить все можливе для того, щоб в першу чергу задовольнити потреби власних громадян і численні заявки зарубіжних держав.

Нагадаємо, 3 березня під час радіоінтерв'ю на питання журналіста про те, що глава словацького уряду пообіцяв росіянам за поставки вакцини, Ігор Матович відповів: "Закарпатську Україну". Потім Матович дав зрозуміти, що пожартував, і запевнив, що не давав росіянам ніяких обіцянок.

Глава МЗС Дмитро Кулеба висловив жаль, що своїми некоректними висловлюваннями словацький прем'єр псує "надзвичайно дружні та щирі відносини між Україною і Словаччиною".

Пізніше глава МЗС Словаччини Іван Корчок вибачився за невдалий жарт прем'єр-міністра країни про "обіцянку Закарпаття" в обмін на російську вакцину.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua