• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.6
Спецпроєкти

У Путіна витратили мільярди на карантин для всієї обслуги президента: деталі розслідування

З початком пандемії коронавірусу персонал, що обслуговує президента РФ Володимира Путіна, витримують на карантині перед тим, як бути допущеним до російського лідера

Володимир Путін
Володимир Путін / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в матеріалі BBC, передає "ДС".

Пілоти, водії, медики та будь-які люди, які зустрічаються з Володимиром Путіним, регулярно проводять по кілька тижнів у кремлівських санаторіях і пансіонатах. На захист від пандемії Управлінню справами президента виділили понад 6,4 млрд рублів (понад 84,5 млн доларів).

Зокрема, 26 березня 2020 року 60 співробітників Спеціального льотного загону "Росія" відправили на карантин на п'ять днів у люксах і звичайних номерах пансіонату "Десна" в Новій Москві.

Минулоріч президент Росії Володимир Путін виступив із телевізійним зверненням до народу: він оголосив про те, що з 1 квітня в країні починається "неробочий" тиждень, а потім фактично було запроваджено локдаун. Відтоді ізоляція авіаторів, а також водіїв, медиків і будь-яких людей, що зустрічаються з Путіним, стала поширеною практикою. За рік таких заїздів у кремлівські санаторії та готелі було понад 100.

Номери в "Десні" коштували від 4,5 тисячі рублів до 8000 рублів на добу (1 грівня- 2,7 рубля).

Російська служба Бі-бі-сі підрахувала, що Управління справами президента (УСП) отримало з резервного фонду уряду на заходи проти поширення коронавірусу більш 6,4 млрд рублів, з них 1,2 млрд рублів виділили секретним розпорядженням уряду. З цих грошей частково оплачували послуги обсервації.

Замовляли ці послуги в 12 готелях і санаторіях у Москві, Підмосков'ї, Сочі і Ялті.

Як повідомляла "ДС", раніше ходили чутки про те, що Путін через страх заразитися коронавірусом сховався з сім'єю на Валдаї.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua