• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У Путіна розтлумачили слова Лаврова про розірвання відносин з ЄС

Росія має бути готова до самостійності в разі санкцій з боку Євросоюзу. Так пояснив прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков слова глави МЗС РФ Сергія Лаврова про готовність Росії розірвати відносини з ЄС

Дмитро Пєсков
Дмитро Пєсков
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав на зустрічі з журналістами у Москві, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Все-таки ЗМІ ось цей ось, що став сенсаційним, заголовок подають без контексту, і це велика помилка ЗМІ, це помилка, яка саме змінює сенс. Сенс якраз полягає в тому, що ми не хочемо цього — ми хочемо розвивати відносини з Євросоюзом, але якщо Євросоюз піде цим шляхом, то тоді так — ми будемо готові. Тому що треба бути готовими до найгіршого", — сказав він і наголосив, що саме про це говорив міністр.

"А сенс спотворили і подали цей сенсаційний заголовок таким чином, що Росія мало не ініціюватиме сама розірвання відносин з Євросоюзом", — зазначив Пєсков.

Також він відповів, чи можливий такий сценарій: "Звичайно, якщо ми постанемо перед вкрай деструктивною лінією, що завдає шкоди нашій інфраструктурі, нашим інтересам, то звичайно, Росія завчасно має бути готова до таких недружніх кроків".

Спікер Кремля пояснив, що йдеться про те, що Росія має бути готова "до якихось рестрикцій, до якихось обмежень та інших недружніх проявів".

"Ми маємо бути самодостатніми, ми маємо забезпечувати безпеку в найчутливіших стратегічних сферах і маємо бути готовими національною інфраструктурою замінити все те, чого нас можуть позбавити. Ну це на випадок, якщо безумство запанує і такі недружні прояви матимуть місце", — уточнив він.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Кремль допускає розрив звʼязків з ЄС, якщо офіційний Брюссель "буде вводити санкції, що створюють ризики для чутливих секторів російської економіки".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua