• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Путіна визнали, що не зможуть перешкодити вступу України в НАТО

У Кремлі визнали, що Росія не зможе перешкодити Україні вступити в НАТО, проте може "мінімізувати наслідки" приєднання України до Альянсу

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив спікер президента Росії Дмітрій Пєсков, передає "ДС" з посиланням на РБК.

"Ми не можемо цьому (вступу України в НАТО, – ред.) перешкодити. І це неможливо. Але ми можемо мінімізувати наслідки таких кроків для нашої країни. У мене немає сумніву, що продовжись й далі зближення України і НАТО – в Росії буде зроблено все, що необхідно", — сказав Пєсков.

Що саме з "необхідного" буде Москвою "зроблено", він не уточнив.

Крім того, представник Путіна висловився і про відносини Росії з самим Альянсом. За словами Пєскова, в розриві відносин "немає нічого страшного", оскільки НАТО відпочатку нібито було направлено проти Росії.

"Агресивна позиція НАТО ніколи не була секретом. Це блок, який був створений проти нашої країни. І ніякі миролюбні заяви, ніякі камуфляжі цієї агресивної спрямованості НАТО не здатні приховати справжнє призначення цього блоку", — сказав Пєсков.

Нагадаємо, 18 жовтня на брифінгу Дмітрій Пєсков заявив, що вступ України в НАТО став би "найгіршим сценарієм" для Росії. Він додав також, що вступ України в НАТО змусить РФ "вжити активних заходів".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua