• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

У Кремлі видали цинічну заяву щодо повернення Навального в РФ

Реклама на dsnews.ua

У Кремлі заявили, що будуть раді, якщо отруєний опозиціонер Олексій Навальний одужає і зможе повернутися в Росію, але зустрічатися не бачать сенсу

Про це заявив прессекретар президента РФ Дмитро Пєсков, передає "ДС" з посиланням на УНІАН.

"Якщо громадянин Російської Федерації видужає, поправить своє здоров'я, то, звичайно, всі цьому будуть раді. Тут мова йде про людське життя, яке було врятоване омськими лікарями. Якщо якісь негативні наслідки будуть ліквідовані, вже з точки зору стану здоров'я будуть виправлені берлінськими лікарями, звичайно, всі будуть тільки раді ", — сказав він, зазначивши, що Кремль "на жаль" не має можливості відслідковувати зміни в стані здоров'я опозиціонера.

Також Пєсков повідомив про відсутність необхідності у зустрічі співробітників Кремля з Навальним після його повернення в Росію.

"Ми, чесно кажучи, не бачимо причин для такої зустрічі, не бачимо потреби в такій зустрічі, тому переконаний, що такої зустрічі не буде", — сказав Пєсков.

Говорячи про наміри опозиціонера повернутися в РФ, Пєсков сказав, що будь-який громадянин вільний їхати і повертатися на батьківщину.

Нагадаємо, раніше Олексій Навальний заявив, що після отруєння не має наміру залишатися в Німеччині назавжди і планує повернутися в Росію, щоб продовжити опозиційну діяльність.

    Реклама на dsnews.ua