• USD 36.5
  • EUR 39.7
  • GBP 46.1
Спецпроєкти

У Путіна заявили, що в Європі хотіли запозичити ідею "прямої лінії з народом"

Реклама на dsnews.ua
Представники низки європейських країн зверталися до адміністрації президента РФ Володимира Путіна з проханням поділитися досвідом проведення "прямої лінії"

Про це заявив прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков, інформує "ДС" з посиланням на російський Інтерфакс.

"Це унікальний проект, причому у всьому світі, для всіх країн світу. Розповім вам цікаву річ. Де-то в районі 2007 або 2008 року до нас в адміністрацію приходили з різних європейських країн декілька делегацій, які просили розповісти, як відбувається це унікальне спілкування у прямому ефірі Путіна з народом", - сказав він в інтерв'ю програмі "Москва. Кремль. Путін" (ВГТРК).

Прес-секретар пояснив, що ці країни хотіли запозичити досвід "прямої лінії".

Пєсков додав, що протягом декількох годин делегаціям розповідали про нюанси підготовки, як технологічних, так і змістових. "Вінцем всієї цього ланцюжка є здатність президента відповідати на прямі питання протягом багатьох годин. Ці обидві делегації, вислухавши часовий розповідь, сказали: "Спасибі велике, не думаємо, що нам варто пробувати", - розповів він.

Нагадаємо, трансляція "прямої лінії" з участю президента Росії Володимира Путіна в 2019 році встановила рекорди за кількістю негативних оцінок на відеохостингу Youtube.

    Реклама на dsnews.ua