• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Путіна заявили, що студентів можуть виганяти з вузів за участь в мітингах

Реклама на dsnews.ua

Керівництво російських вузів має право відраховувати студентів, які беруть участь в несанкціонованих акціях протесту

Про це прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив на брифінгу, передає "ДС" з посиланням на російський Інтерфакс.

"Участь студентів в тих чи інших акціях — це, безумовно, особиста справа студентів. Але участь студентів в незаконних діях, безумовно, може мати найрізноманітнішу оцінку з боку керівництва цих навчальних закладів, у кожного навчального закладу на цей рахунок може бути своя політика", — сказав він на брифінгу.

"Крім цього, звичайно, можуть бути якісь загальні установки міністерства освіти", — додав він.

21 січня з'ясувалося, що за участь в неузгоджених акціях студентам СПбДУ може загрожувати відрахування.

Студентка вузу через його віртуальну приймальню запитала, чи можуть учнів відрахувати "за адміністративне правопорушення у вигляді порушення правил участі в мітингах, порушення правил одиночного пікетування" або "за участь в такого роду речі в цілому".

Їй відповіли, що за адміністративні проступки студента можуть притягнути до дисциплінарної відповідальності аж до відрахування, відповідно до Правил внутрішнього розпорядку.

Нагадаємо, штаби опозиціонера Олексія Навального закликають прийти 23 січня на акції на підтримку арештованого політика. Жодну з цих акцій не погодили. Пєсков назвав проведення неузгоджених мітингів і провокування дітей до участі в них неприпустимим.

    Реклама на dsnews.ua