• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У РФ улаштували істерику з приводу привітання ЗСУ на сторінці свого генконсульства: чого вимагають від України

У МЗС РФ улаштували справжнісіньку істерику у відповідь на появу "вітання" з Днем захисників і захисниць України на сторінці Генконсульства РФ у Харкові й направили Україні ноту з вимогою, аби хакерську атаку розслідували

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті російського відомства, передає "ДС".

У МЗС РФ повідомили, що 14 жовтня було зламано акаунти Генерального консульства Російської Федерації в Харкові в соціальних мережах.

"Після хакерської атаки Генконсульство втратило доступ до управління акаунтами, на яких стали з’являтися фейкові повідомлення. Просимо всіх користувачів соціальних мереж враховувати даний факт при ознайомленні з контентом акаунтів Генконсульства", — йдеться у повідомленні.

"Посольство Росії в Києві направило в МЗС України вербальну ноту з проханням ініціювати розслідування даного інциденту українськими компетентними органами і вжити необхідних заходів для забезпечення нормального функціонування інформаційних ресурсів закордонних установ Росії на Україну", — додали там.

Також у МЗС РФ наголосили, що "пізніше доступ до акаунтів Генконсульства був відновлений. Очікуємо, що подібні інциденти повторюватися не будуть".

Нагадаємо, зранку 14 жовтня на сторінці в соцмережі Instagram Генерального консульства РФ в Харкові з’явилося привітання громадян з Днем захисників і захисниць України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua