• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У Росії наступного року почнуть випробовувати "вакцину Путіна" проти COVID-19 на дітях

Реклама на dsnews.ua

Дослідження вакцини проти коронавірусної інфекції на дітях розпочнуться у Росії у середині 2021 року

Про це заявив глава російського дослідницького центру імені Гамалії Олександр Гінцбург, передає "ДС" з посиланням на російський Інтерфакс.

"Ми почали опрацьовувати проєкт документації, щоб після того, як в середині наступного року, коли, сподіваюся, успішно закінчаться випробування на добровольцях 60 плюс, подати пакет документів, який дозволяв би нам почати дослідження цього препарату на 18 мінус, тобто на дітях", — сказав Гінцбург.

Він зазначив, що дослідження спочатку будуть проходити на дітях 18-14 років, потім 14-12 років і так далі, поступово знижуючи їхній вік.

Раніше Гінцбург говорив, що дослідження впливу вакцини на людях старше 60 років проходять в рамках постреєстраційних випробувань, які йдуть в Москві.

Вакцина, розроблена центром ім. Гамалії, була зареєстрована в серпні за прискореною процедурою. Вона проходить етап постреєстраційних досліджень в Москві, в якому мають взяти участь 40 тис. осіб, чверть з яких отримає плацебо. На даний час нею щеплено вже більше 10 тис. осіб, повідомляло джерело "Інтерфаксу" в уряді РФ.

Нагадаємо, за останні 24 години в Росії від ускладнень коронавирусной інфекції померли 244 людини. Цей показник став найбільшим за весь час пандемії.

    Реклама на dsnews.ua