• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Росії вакцинованим "Супутником" роздадуть бейджики та дозволять ходити без масок

Реклама на dsnews.ua

На російському острові Сахалін людям, яких прищепили вакциною від коронавірусу "Супутник V", видаватимуть спеціальні бейджики, які дозволять їм не надягати медичні маски

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі губернатора Сахалінської області Валерія Лимаренка, передає "ДС"

"Тим людям, які будуть проходити вакцинацію, ми будемо пропонувати, щоб вони могли отримати бейджик — такий спеціальний документ, який вони можуть носити замість маски. Ці революційні заходи зараз опрацьовуються, і вони будуть офіційно включені в наше повсякденне життя", — сказав він .

За словами чиновника, підприємствам і установам регіону (в їх числі губернатор назвав школи і Сахалінський держуніверситет) будуть пропонувати вакцинувати повністю свої колективи.

"Тоді б ми могли оголошувати ці установи "зеленими зонами", таким чином ми маємо зробити "зелену зону" в цілому на всіх наших островах", — уточнив Лимаренко.

За його словами, масова вакцинація на Сахаліні розпочнеться 15 січня, до цього часу в регіон надійде понад дев'ять тисяч доз російської вакцини від коронавірусу. Всього влада області розраховуює щомісяця отримувати близько 20 тис. доз даного препарату.

"Вакцину ми спрямує в кожен муніципалітет. Процедура запису на щеплення максимально доступна, записатися можна в поліклініці або через "держпослуги"", — уточнив губернатор.

Як повідомляла "ДС", в Російській Федерації заявили, що в їхній країні заборонено використання вакцини проти коронавірусу від американської компанії Pfizer і німецької BioNTech. Заборона також поширюється і для організацій міжнародного медичного кластера.

Нагадаємо, відкриті дані з регіонів Росії показують те, що число прищеплених вакциною російського виробництва "Супутник V" склало 300 тисяч. Раніше центральна влада повідомляла про півтора мільйони вакцинованих.

При цьому Всесвітня організація охорони здоров'я готова сприяти прискоренню процесу сертифікації російської вакцини від коронавірусу "Супутник V".

    Реклама на dsnews.ua