• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Росії вірять, що зможуть показати США неефективність кримських санкцій

Реклама на dsnews.ua

У Росії вважають питання анексованого Криму закритим і впевнені, що зможуть показати Сполученим Штатам неефективність санкцій, введених проти РФ за окупацію українського півострова

Про це заявив заступник міністра закордонних справ РФ Сергій Рябков, виступаючи на російсько-американському форумі "Діалог Форт-Росс", передає "ДС" з посиланням на "РИА Новости".

"Потрібно щільніше працювати над вдосконаленням наших взаємин. Особливо в тому, що стосується Криму — але тут обговорювати нічого, це взагалі не проблема, все вже давно вирішено, ми не готові розмінюватися, обмінюватися з США санкціями. Якщо США хочуть нарощувати — будь ласка. У якийсь момент ми покажемо, що ця політика веде нікуди, неефективна. Вона продемонструє свою неефективність", — сказав він.

"Ми не будемо обмінюватися санкціями з будь-яким урядом США в майбутньому. Це питання вирішене, воно закрите. Його не існує на порядку денному, його просто немає", — підкреслив Рябков.

Нагадаємо, Сполучені Штати Америки з 27 жовтня поточного року відновили польоти цивільної авіації над територією анексованого Росією Криму.

У МЗС України зазначили, що було знято заборону на здійснення польотів в західній частині Сімферопольського району, тобто в міжнародному повітряному просторі над Чорним морем, де відповідальність за обслуговування делегована Україні.

    Реклама на dsnews.ua