• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

У Росії військових зобов'язали вчити статтю Путіна про "один народ"

Статтю президента Росії Володимира Путіна про "єдність" українського і російського народів включили в перелік обов'язкових для вивчення тим військово-політичної підготовки "через велику кількість відгуків у військовому середовищі"

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили джерела в Головному військово-політичному управлінні Міноборони, передає "ДС" з посиланням на РБК.

Так, стаття Володимира Путіна за вказівкою міністра оборони РФ Сергія Шойгу включена в якості однієї з обов'язкових тем для занять з військовослужбовцями з військово-політичної підготовки.

За словами джерела, "через велику кількість військовослужбовців в складі російської армії і на флоті, що мають українське коріння, батьків або родичів на Україні, стаття президента викликала великий позитивний відгук і обговорення у військовому середовищі". При цьому ключова теза про єдність українського, білоруського та російського народів "розділяється всіма російськими військовослужбовцями", додав він.

З огляду на таку увагу до статті, було вирішено включити її в перелік обов'язкових для вивчення тим військово-політичної підготовки. За словами співрозмовника, існує необхідність більш докладного вивчення наведених у статті історичних фактів.

Як писала "ДС", у своїй статті Путін назвав Україну дітищем радянської епохи і найбіднішою країною Європи. Крім того, він заявив, що суверенітету України без дружби з Росією не буде.

У свою чергу Володимир Зеленський заявив, що Росія "не по-братньому" чинить з України, а відносини між країнами більше нагадують історію про Каїна й Авеля.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua