• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У Росії журналіста Невзорова та його дружину визнали естромістською групою

Російського опозиційного журналіста Олександра Невзорова та його дружину Лідію, які зараз проживають в Україні та отримали громадянство, прокуратура РФ визнала екстремістським об'єднанням

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив юрист Олексій Прянішніков, передає "ДС".

"Прокурор Санкт-Петербурга звернувся з адміністративним позовом до Жовтневого райсуду, вимагаючи визнати сім'ю Невзорових "екстремістським об'єднанням". Зрозуміло, в екстремістів треба все відібрати, і в позові прокурор зажадав вилучити в дохід держави нерухоме майно. Біда в тому, що крім трьох земельних ділянок, ні в Олександра, ні в Лідії у власності в Росії нічого немає", — зазначив він.

За словами юриста, мати Лідії Невзорової володіє будинком, у якому проживає. І прокуратура хоче цей будинок відібрати, упевнений Прянішніков.

"Теща, щоправда, в екстремістське об'єднання не входить. Але прокуратуру ця нестиковочка не бентежить... Треба сказати, прокуратура вже протягом року безуспішно намагається вилучити у Невзорових землю за цивільними позовами. Ймовірно, Невзорови – перші ластівки. Механізм на них буде відпрацьовано і запущено у серію", — додав він.

Як повідомляла "ДС", у лютому 2023 року в Росії Олександра Невзорова заочно засудили до 8 років ув'язнення за фейки про російську армію.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua