• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Сербії відмовились від комендантської години після масових заворушень

Реклама на dsnews.ua

Уряд Сербії вирішив не запроваджувати комендантську годину через епідемію коронавірусу після того, як у кількох містах протести проти карантинних обмежень переросли в сутички

Про це йдеться у публікації "Радіо Свобода", передає "ДС".

Уряд відмовився від планів запровадити комендантську годину, проте оголосив про низку інших нових обмежень. Зокрема, забороняються організовані публічні зібрання у кількості більше ніж 10 людей – як на відкритому повітрі, так і в приміщенні.

Уряд пояснює свої дії зростанням кількості випадків COVID-19. Хворих значно побільшало з кінця червня. Загалом у Сербії виявили вже понад 17 тис. випадків інфікування.

Як повідомляла "ДС", в ніч на 8 липня в центрі Белграда відбулися масові заворушення, після того як президент Сербії Олександр Вучич заявив про плани введення нових обмежень у цілях боротьби з коронавірусом.

Під час сутичок поліція розганяла пікетувальників сльозогінним газом і світлошумовими гранатами. Загалом постраждали 43 поліцейських і 17 учасників акції, 23 особи були затримані. Наступного дня протести продовжилися.

    Реклама на dsnews.ua