• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Швейцарії більше не повідомлятимуть про погоду телефоном: немає попиту

Офіційна метеорологічна служба Швейцарії MeteoSchweiz більше не даватиме прогноз погоди по телефону, оскільки попит на це відсутній

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

З 1 листопада швейцарці не зможуть дізнатися прогноз погоди телефоном за коротким номером 162, як це було можливо протягом останніх 30 років, передає "ДС" з посиланням на The Local.

В оновленій інформації на сайті MeteoSchweiz агентство підтвердило, що номер "заслужено вийде на пенсію".

"Зі зростанням популярності альтернативних інформаційних каналів, таких як сайт MeteoSchweiz та додаток MeteoSchweiz, номер 162 використовують все рідше. Поточні показники використання та порівняно високі експлуатаційні витрати призвели до рішення припинити сервіс за номером 162 наприкінці цього місяця", — зазначено в повідомленні.

Щоб тризначні номери телефонів зберігалися, потрібна велика активна аудиторія принаймні кілька мільйонів на рік. Але 2020 року на автоматизований сервіс надійшло лише 350 тисяч дзвінків – порівняно з 7 мільйонами на початку 2000-х років.

Одна з основних причин зменшення кількості дозвонювачів — простота отримання прогнозу на смартфонах. Прогноз погоди в інтернеті доступний англійською мовою, а також національними мовами Швейцарії.

Загалом деякі телефонні номери поступово скасовуватимуться в Швейцарії. Федеральне управління зв'язку (OFCOM) вирішило, що всі номери, крім номерів екстрених служб, будуть припинені до 1 січня 2023 року.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua