• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Швейцарії новобранці-строковики через карантин розпочнуть військову підготовку вдома

Реклама на dsnews.ua

Близько 6 тис. новобранців армії Швейцарії через пандемію COVID-19 почнуть військовий вишкіл вдома

Про це повідомляє "Громадське"з посиланням на швейцарські ЗМІ, передає "ДС".

Через пандемію армія Швейцарії запровадила онлайн-навчання для обовʼязкової базової підготовки. Половина новобранців, які готуються до початку служби 18 січня, почнуть базову військову підготовку вдома через онлайн-додаток. Такі правила запровадили, щоб знизити ризики розповсюдження коронавірусу.

6 тисяч новобранців будуть тренуватися вдома по шість годин на день протягом трьох тижнів. Планується також щотижнева чотиригодинна програма з фізичної підготовки.

"Це індивідуальні вправи, які потрібно виконувати вдома. У додатку вказана програма, якої необхідно дотримуватися", — пояснив офіційний представник армії Швейцарії Деніел Рейст.

Після дистанційного навчання новобранці приєднаються до інших своїх колег. Але спочатку їм потрібно буде пройти тест на COVID-19, а також тести на знання і фізичну підготовку, аби довести, що вони пройшли онлайн-програму. Якщо їм не вдасться це зробити, доведеться надолужувати згаяне під час вихідних в казармах.

Система збройних сил Швейцарії зобовʼязує більшість чоловіків проходити базову військову підготовку у віці 18 років, а потім відвідувати регулярні курси підвищення кваліфікації. Базова підготовка триває 18 тижнів, за нею йде шість курсів підвищення кваліфікації по три тижні кожен.

Як писала "ДС", наприкінці грудня 2022 року у Швейцарії посилили карантин, зокрема закрили ресторани та кафе і заборонили проводити масові заходи.

    Реклама на dsnews.ua