• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

У Сінгапурі дитина народилася з антитілами до коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

У Сінгапурі місцева жителька 31-річна Селін Нг-Чан, яка раніше перехворіла COVID-19, народила сина, в крові якого були антитіла до коронавірусної інфекції

Вона стала однією з небагатьох жінок у Сінгапурі, яка заразилась під час вагітності і народила, передає "ДС" з посиланням на Straits Times.

Жінка разом зі своєю мамою і дочкою заразилися коронавірусом на початку пандемії в березні 2020 року, повернувшись з сімейного відпочинку в Європі. Її чоловік і батько, які також були в поїздці, уникнули зараження.

Селін Нг-Чан поставили діагноз COVID-19, коли вона була на 10-му тижні вагітності. Жінка мала легку форму коронавірусу, і вже за два з половиною тижні її виписали з лікарні.

Жінка народила свою другу дитину 7 листопада. Лікарі Національної університетської лікарні виявили у хлопчика антитіла до коронавірусу. Передбачається, що хлопчик може мати імунітет до COVID-19.

"Це дуже цікаво. Його педіатр сказав, що мої антитіла до коронавірусу зникли, але в Олдріна (немовляти, – Ред.) є антитіла до COVID-19. Мій лікар підозрює, що я передала йому свої антитіла до COVID-19 під час вагітності", — розповіла вона.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 29 листопада кількість виявлених в світі випадків коронавірусної інфекції склала 62 573 422.

    Реклама на dsnews.ua