• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

У Словаччині перевізники погрожують повністю заблокувати пункт пропуску на кордоні з Україною

Союз автомобільних перевізників Словаччини (UNAS) заявив, що готовий повністю заблокувати прикордонний пункт "Вишнє Нємецьке – Ужгород", якщо ситуація зі скасуванням системи дозволів для українських далекобійників не буде вирішена, хоч і усвідомлює, що шлях до вирішення проблеми не є простим

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні UNAS у Facebook, передає "ДС".

"Саме тому UNAS залишається у стані готовності до страйку, і у випадку, якщо не буде іншої альтернативи для вирішення ситуації, UNAS готовий повністю заблокувати прикордонний пункт "Вишнє Нємецьке – Ужгород" в обох напрямках", — сказано у повідомленні.

Перевізники подякували міністру транспорту Словаччини Йозефу Ражу за порушення проблеми скасування дозвільної системи для українських перевізників та його впливу на автомобільний транспорт Словаччини в Брюсселі.

"Ми також хотіли б подякувати йому за те, що він зустрінеться з представниками UNAS в четвер, 7 грудня, де ми також обговоримо вплив цієї ситуації та будемо шукати рішення, щоб її змінити", – йдеться в заяві.

Нагадаємо, 5 грудня заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач заявив, що пропуск вантажівок через пункт "Ужгород – Вишнє-Нємецьке" на кордоні зі Словаччиною наразі здійснюється у звичайному режимі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua