• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У Соловйова закликали провести референдум про включення "ЛДНР" до складу Росії

Колишній депутат Держдуми РФ, історик, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії і член Центральної ради партії "Справедлива Росія — За Правду" Семен Багдасаров заявив про необхідність проведення всеросійського референдуму про включення "ЛДНР" до складу Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі програми "Вечір із Володимиром Соловйовим" на російському пропагандистському телеканалі "Россия 1", передає "ДС".

За його словами, територія Донбасу нібито незаконно відійшла Україні, а «історичне минуле має бути правдивим».

"Це наша територія! Я вважаю, що час референдум провести всеросійський про можливість входження Донбасу до складу Російської Федерації. І більшість висловиться "за", — сказав росіянин.

На його думку, весь південний схід України, всі російськомовні і російськоорієнтовані території нібито повинні увійти «до складу Російської імперії».

«Треба діяти! Досить нам критикувати, базікати, захищати, дозволяючи при цьому вбивати наших громадян на Донбасі», — сказав Багдасаров.

Нагадаємо, в травні президент України Володимир Зеленський заявив, що питання Донбасу можуть розглянути на всеукраїнському референдумі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua