• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

У США на вакцинацію від COVID-19 заманюють марихуаною

У штаті Вашингтон (США) громадяни, які вакцинуються проти коронавірусу, можуть отримати на вибір: марихуану, пиво, вино чи алкогольний коктейль

Вакцинація
Вакцинація
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в публікації The New York Times, передає "ДС".

Таким бонусом можуть скористатися повнолітні американці (від 21 року). Рішення про видачу самокрутки з марихуаною за зроблене щеплення проти коронавірусу ухвалили в Раді штату з продажу алкогольних напоїв та канабісу. Отримати марихуану в обмін на зроблене щеплення можна буде до 12 липня.

Самокрутки з марихуаною передбачається отримувати в авторизованих пунктах продажу канабісу, засвідчивши факт вакцинації. Якщо житель штату не хоче брати марихуану, він може обрати іншу "винагороду" – вино, пиво чи коктейль.

Наразі в штаті Вашингтон повністю вакциновано понад 49% населення. Хоча б одну дозу вакцини отримали 58% населення.

Аналогічна "акція" перед цим була в штаті Аризона. Мешканці штату віком від 21 року могли отримати самокрутку чи жувальну гумку з канабісом. У Нью-Йорку активісти руху Marijuana Justice пропонували тим, хто зробив щеплення проти коронавірусу, самокрутки з канабісом. Тоді охочих отримати безплатно марихуану було надзвичайно багато.

Нагадаємо, у Курській області Росії вирішили виділити по три тисячі рублів пенсіонерам, які зроблять щеплення від коронавірусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua