• USD 40.3
  • EUR 43.8
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

У США оголосять контракт на закупівлю озброєння для України на $6 млрд, але швидко воно не надійде, — Politico

США незабаром можуть оголосити про контракт на закупівлю зброї для України на суму 6 млрд доларів

США незабаром можуть оголосити про контракт на закупівлю зброї для України
США незабаром можуть оголосити про контракт на закупівлю зброї для України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у публікації Politico, передає "ДС".

За інформацією видання, США завершують підготовку одного з найбільших на сьогодні пакетів військової допомоги для України та готуються підписати контракти на постачання зброї та обладнання для Збройних сил України на суму до 6 млрд доларів. Цей пакет допомоги стане частиною з допомоги Україні у 61 млрд доларів. Його можуть остаточно сформувати й озвучити деталі вже 26 квітня.

За словами співрозмовників Politico, планується законтрактувати засоби ППО Patriot, артилерійські боєприпаси, безпілотники, зброя для боротьби з безпілотниками і ракети класу "повітря-повітря", які будуть встановлені на винищувачах.

Утім, Україна, швидше за все, не отримає цю зброю впродовж кількох років. Гроші виділяються в рамках Ініціативи сприяння безпеці України, за якою контракти укладаються з американськими оборонними компаніями на створення нового обладнання, а не на закупівлю з наявних запасів.

Як писала "ДС", 24 квітня Джо Байден підписав затверджений Сенатом пакет законопроєктів про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на загальну суму в 95 млрд доларів, а також про конфіскацію активів РФ за скороченою процедурою.

Пентагон одразу ж оголосив про новий пакет військової допомоги для України на 1 млрд доларів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua