• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У США почали вакцинувати проти COVID-19 бустерною дозою

У США почали робити бустерні щеплення вакциною виробництва компанії Pfizer/BionTech проти COVID-19 людям похилого віку та іншим категоріям громадян, що входять до груп ризику на тлі тривалої пандемії

Вакцинація в США
Вакцинація в США / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні AP, передає "ДС".

Президент США Джо Байден 24 вересня закликав тих, хто має право на додаткову вакцинацію, отримати щеплення. Він наголосив, що сам планує щепитися знову якомога швидше.

"Якщо Ви щеплені: Ви у гарній формі, і ми робимо все можливе, щоб так і тривало далі, і саме тут необхідна бустерна доза", — зазначив Байден.

Рішення про те, кому саме слід отримати бустерну дозу, було спірним, оскільки американські експерти довго вивчали її переваги.

Зрештою вченими було вирішено надати треті щеплення: людям віком 65 років та старше, мешканцям будинків для людей похилого віку та людям у віці від 50 до 64 років, які мають хронічні захворювання, такі як діабет.

Додаткову (бустерну) дозу надаватимуть щонайменше за 6 місяців після останнього щеплення, що робить її сьогодні вже доступною приблизно для 20 мільйонів людей у США.

Загалом близько 182 мільйонів американців наразі повністю щеплені від COVID-19, що становить 55% всього населення країни.

Нагадаємо, 23 вересня Управління із санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США схвалило застосування третьої, бустерної дози вакцини від COVID-19 Pfizer/BioNTech.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua