• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

У США Сенат проголосував за антикризовий план від Байдена на 2 трильйони доларів

Сенат США затвердив пакет економічної допомоги, який ініціювала адміністрація президента країни Джо Байдена

Джо Байден
Джо Байден / Kevin Lamarque/Reuters
Реклама на dsnews.ua

Наступного тижня антикризовий пакет має ще повторно затвердити Палата представників Конгресу США, і тоді він надійде на підпис президенту Джо Байдену, передає "ДС" з посиланням на DW.

Антикризовий пакет передбачає, зокрема, розширення допомоги з безробіття до 300 доларів в тиждень, а також виплату 1400 доларів для платника податків або 2800 доларів для подружжя, якщо їх річні доходи не перевищують 70 тис доларів або 150 тис доларів відповідно. Пакет також передбачає податкові пільги для сімей з дітьми і без.

Система освіти отримає всього близько 170 млрд доларів допомоги, ресторани і бари — 25 млрд доларів.

На тестування на коронавірус буде витрачено 46 млрд доларів, а на прискорення вакцинації від коронавірусу — приблизно 14 млрд доларів. Також пакет передбачає 30 млрд доларів допомоги для сімей, які не в змозі оплатити орендну плату за житло і комунальні послуги.

Як повідомлялося, в США від коронавірусу померли 523 тис людей. Це — найвищий показник смертності від коронівирусу серед країн світу.

Нагадаємо, згідно з даними соціологічного опитування, проведеного ABC News/Ipsos, більшість американців схвалює дії президента Джо Байдена і його Адміністрації у протидії пандемії коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua