• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У США стартувала вакцинація від коронавірусу тварин

У зоопарку міста Окленд (Каліфорнія, США) в рамках експерименту почали вакцинувати від коронавірусу тварин

ілюстративне фото
ілюстративне фото / sfchronicle.com
Реклама на dsnews.ua

Робити щеплення тваринам почали через випадки захворювання диких тварин на COVID-19, які фіксувалися по всьому світу, передає "ДС" з посиланням на San Francisco Chronicle.

Як наголошується, в зоопарку вже вакцинували місцевих тигрів, ведмедів грізлі, чорних ведмедів, гірських левів і тхорів. Тварин вибирали за принципом їх уразливості до коронавірусної хвороби.

Наступними в списку зоопарку з понад сотню тварин, яким будуть зроблені щеплення, йдуть шимпанзе, ще кілька ведмедів, левів і дві гієни.

Щеплення тваринам роблять спеціально розробленим для них прапаратом американського виробника Zoetis. Вакцина Zoetis була схвалена для експериментального використання 100 видів ссавців в індивідуальному порядку Міністерством сільського господарства США і ветеринарами відповідних штатів.

Укрінформ уточнює, що, в минулому році уряд Данії наказав знищити 17 млн норок, яких вирощували на фермах в країні, через їхнє можливе інфікування мутованим коронавірусом. На той момент Данія мала найбільшу індустрію норок в світі.

20 грудня 2020 року влада Данії повідомила про плани розкрити поховання і витягти близько чотирьох мільйонів тушок норок, які потім планувалося спалити. Це пов'язано з тим, що одне з поховань розташовано недалеко від озера, інше — біля джерела питної води. У місцевих жителів є великі побоювання щодо забруднення водойм.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua