• USD 36.6
  • EUR 39.1
  • GBP 43.8
Спецпроєкти

У США визнали можливість поразки у космічних перегонах з Китаєм

Китай розвиває космічні технології вдвічі активніше, ніж США і до 2030 року КНР може стати лідером у космосі

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив на Форумі з національної оборони імені Рональда Рейгана заступник голови з космічних операцій у Космічних силах США генерал Девід Томпсон, передає "ДС" із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Правда полягає в тому, що фактично в середньому вони (Китай) створюють, розміщують і модернізують свій космічний потенціал вдвічі масштабніше за нас, що означає — дуже скоро, якщо ми не почнемо прискорювати наш розвиток і можливості по доставці об'єктів у космос, вони нас обійдуть. 2030 рік — це не надмірна оцінка ситуації", — сказав він.

Присутній також на форумі конгресмен-демократ Джим Купер, який головує у підкомітеті зі стратегічних сил у комітеті у справах збройних сил Палати представників, погодився з тим, що США та КНР тепер ведуть космічні перегони.

Він додав, що Космічні сили США поки що не розвиваються досить швидко, щоб бути врівень із приватною космічною індустрією.

Як повідомляла "ДС", у листопаді суд присяжних у США визнав громадянина Китаю, якого прокуратура називає офіцером китайської розвідки, винним у спробі викрасти комерційну таємницю американських авіаційних та космічних компаній.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua