• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У США заявили про вхід у нову фазу епідемії коронавірусу

Реклама на dsnews.ua

Сполучені Штати Америки увійшли в нову фазу епідемії коронавірусу, коли інфекція стала "надзвичайно поширеною" як у містах, так і в сільській місцевості

Про це йдеться у заяві координаторки робочої групи Білого дому по боротьбі з коронавірусом Дебори Біркс, інформує "ДС".

За її даними, кількість заражень на коронавірусну інфекцію продовжує зростати в низці регіонів США, і представники органів охорони здоровʼя працюють з губернаторами над адаптацією заходів до умов кожного штату.

"Ми знаходимося в новій фазі. Нинішня ситуація відрізняється від того, що ми мали в березні та квітні. Вірус надзвичайно поширився як в сільській місцевості, так і в містах… Я звертаюся до всіх жителів сільської місцевості: ви не маєте імунітету і не захищені від цього вірусу", — заявила доктор Дебора Біркс, слова якої наводить "Голос Америки".

Вона наголосила, що люди, які живуть в сімʼях з кількох поколінь, повинні носити маски навіть удома, щоб захистити людей похилого віку або людей з супутніми захворюваннями.

Як писала "ДС", кількість підтверджених випадків зараження коронавірусом у світі станом на ранок 3 серпня сягнула 18 017 556. США залишаються лідерами серед країн, які найбільше постраждали від COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua