• USD 26.6
  • EUR 31.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У світі з'явиться 216 млн "кліматичних" мігрантів, — Світовий банк

Зміни клімату негативно вплинуть на можливість заробляти гроші, що призведе до появи 216 мільйонів мігрантів в найближчі 30 років

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить прогноз Світового банку, передає "ДС" з посиланням на "Голос Америки".

При цьому "гарячі точки" виникнуть в найближчі дев'ять років, якщо не буде вжито термінових заходів.

У доповіді "Насувається хвиля. Частина 2" досліджується, як зміна клімату стає потужним фактором міграції всередині країни, впливаючи на можливості людей заробляти гроші на прожиття через посухи, підйом рівня моря, неврожаї та інші кліматичні умови.

Перша частина доповіді була опублікована в 2018 році і містила детальні прогнози і аналіз ситуації в трьох регіонах світу: Африці на південь від Сахари, Південній Азії та Латинській Америці.

У другій частині містяться аналогічні дослідження по Східній Азії і Тихоокеанському регіону, Північній Африці, Східній Європі і Центральній Азії.

Дослідження показують, що до 2050 року в країнах Африки на південь від Сахари може з'явитися до 86 мільйонів внутрішніх "кліматичних" мігрантів, в Східній Азії і Тихоокеанському регіоні — 49 мільйонів, в Південній Азії — 40 мільйонів, Північній Африці — 19 мільйонів, Латинській Америці — 17 мільйонів, в Східній Європі і Центральній Азії — 5 мільйонів.

Як повідомляла "ДС", 14 липня Єврокомісія представила програму боротьби зі зміною клімату до 2050 року.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua