• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У техслужбі Facebook назвали причину глобального збою

Масштабний збій в роботі сервісів Facebook стався через "проблеми з мережею"

У роботі сервісів Facebook стався масштабний збій
У роботі сервісів Facebook стався масштабний збій
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив глава технічної служби Майк Шрепфер, передає "ДС".

"Приносимо щирі вибачення всім, кого торкнулися перебої в роботі сервісів Facebook. У нас виникли проблеми з мережею, і команда працює щосили, щоб налагодити та відновити сервіси якомога швидше", — написав він у Twitter.

Пізніше на сайті Facebook Engineering уточнили деталі.

"Наші інженерні групи встановили, що зміни конфігурації магістральних маршрутизаторів, які координують мережевий трафік між нашими центрами обробки даних, спричинили проблеми, які перервали цей зв'язок. Це порушення мережевого трафіку зумовило каскадний вплив на способи зв'язку, які використовуються нашими центрами обробки даних, внаслідок чого надання наших послуг було зупинено", — стверджують у компанії.

Також вказано, що головна причина відключення також вплинула на низку внутрішніх інструментів і систем, ускладнюючи спроби фахівців швидко діагностувати та вирішити проблему.

Як писала "ДС", 4 жовтня стався глобальний збій в роботі соціальних мереж Facebook і Instagram, а також месенджерів WhatsApp і Facebook. Пізніше стало відомо про збої в роботі серверів Netflix, PlayStation, Google і Amazon.

Засновник Facebook Марк Цукерберг протягом кільком годин втратив через збій майже 7 млрд доларів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua