• USD 28
  • EUR 32
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Трампа хочуть знову позбавити акредитації журналіста CNN

Реклама на dsnews.ua
Білий дім знову пригрозив позбавити акредитації журналіста CNN Джима Акоста

Адміністрація Дональда Трампа має намір це зробити по завершенні терміну дії його тимчасового пропуску, передає "ДС" з посиланням на CNN.

"Білий дім надіслав нове попередження журналісту CNN Джиму Акосте, зазначивши, що його прес-акредитація може бути скасована знову наприкінці місяця. У відповідь CNN звернувся в окружний суд США з проханням про призначення ще одного термінового слухання", - наголошується в повідомленні.

Як підкреслив телеканал, Білий дім порушує першу і п'яту поправки до Конституції.

"Ці дії загрожують всім журналістам та ЗМІ. Джим Акоста і CNN продовжувати повідомляти новини про Білому домі і президента", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 7 листопада на прес-конференції журналіст CNN вступив у перепалку з Трампом, розпитуючи про каравані мігрантів. Американський президент назвав співробітників телеканалу "ворогами народу", а Акоста - "жахливим людиною". Білий дім після цього позбавив журналіста акредитації.

У відповідь на це телеканал подав позов проти Трампа і персоналу Білого дому. У CNN підкреслили, що позбавлення Акости акредитації суперечить першої та п'ятої поправки до конституції США.

Як повідомляла "ДС", 16 листопада суд у Вашингтоні зобов'язав Білий дім повернути акредитацію журналіста CNN Джиму Акосте.

    Реклама на dsnews.ua