• USD 26.6
  • EUR 31.5
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Великій Британії розпочинають бустерну вакцинацію, але для певної категорії громадян

У Великій Британії з наступного тижня розпочинається бустерна вакцинація проти COVID-19 — третю дозу запропонують людям старше 50-років, а також працівникам у сферах охорони здоровʼя та соціальної допомоги

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у матеріалі Sky News, передає "ДС".

Зокрема, бустерні уколи проти COVID пропонуватимуть людям у віці 50 років і старше, а також тим, хто знаходиться у будинках для людей похилого віку, працівникам охорони здоровʼя та соціальної допомоги.

Крім того, Обʼєднаний комітет з вакцинації та імунізації (JCVI) Великої Британії зазначив, що перевага надається мРНК-вакцинам. Британцям запропонують такі препарати: вакцину Pfizer або половину дози Moderna.

Також тим, хто не зможе зробити щеплення через алергію на мРНК-вакцину, запропонують зробити бустерний укол препаратом AstraZeneca.

Окремо зазначається, що третю дозу не слід вводити раніше, ніж через пів року після того, як було зроблено друге щеплення.

Як повідомляла "ДС", фахівці Адміністрації з контролю за продуктами й ліками США (FDA) і Всесвітньої організації охорони здоровʼя (ВООЗ) стверджують, що більшості людей не потрібна бустерна (третя) доза вакцини проти COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua