• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Верховному Суді США оскаржили перемогу Байдена в чотирьох штатах

Реклама на dsnews.ua

Генеральний прокурор американського штату Техас Кен Пакстон попросив Верховний Суд США визнати недійсними результати голосування на виборах президента в Джорджії, Мічигані, Пенсільванії та Вісконсині

Про це йдеться в повідомленні на сайті генпрокурора, передає "ДС".

"Ці чотири штати скористалися пандемією, щоб виправдати ігнорування федеральних законів і законів штату про голосування, таким чином вони спотворили результати загальних виборів 2020 року", — стверджує прокурор.

Пакстон в позові стверджує, що в цих штатах були порушені норми обробки бюлетенів, в тому числі і тих, які надіслані поштою. За його словами, це "підриває віру" в чесність американських виборів.

Варто зазначити, що 6 з 9 діючих суддів ВС були призначені президентами-республіканцями. Троє з них — президентом Дональдом Трампом.

Нагадаємо, раніше перерахунок голосів в Мічигані, Пенсільванії, Джорджії та Вісконсині підтвердив перемогу на президентських виборах кандидата від Демократичної партії Джозефа Байдена.

Як повідомляла "ДС", чинний президент США Дональд Трамп заявив, що Джо Байден зможе потрапити в Білий дім, якщо доведе законність набраних ним 80 мільйонів голосів виборців. Він також заявив, що має "сотні тисяч" доказів фальсифікації виборів, однак так і не надав їх.

Генеральний прокурор США Вільям Барр, який є прихильником Трампа, заявив, що Міністерство юстиції США не знайшло доказів масштабних фальсифікацій результатів голосування, які б змогли вплинути на підсумок голосування.

    Реклама на dsnews.ua