• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У ВООЗ констатували мінімальний рівень смертності від COVID-19 в світі

Смертність від коронавірусу в світі знаходиться на мінімальному рівні практично за рік

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебрейесус, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Кількість щотижня реєстрованих смертей від COVID-19 продовжує знижуватися і зараз знаходиться на найнижчому рівні майже за рік. Але це все ще неприйнятно високий рівень — майже 50 000 смертей на тиждень, а реальне число, безумовно, вище", — сказав Гебрейесус.

Він уточнив, що смертність від COVID-19 знижується у всіх регіонах, крім Європи, де кілька країн стикаються з новою хвилею коронавируса.

"І, звичайно ж, смертність найбільш висока в країнах і групах населення з найменшим доступом до вакцин. Як ви знаєте, 56 країн, які були фактично виключені з глобального ринку вакцин, не змогли досягти мети вакцинації 10% свого населення до кінця вересня — і більшість з них в Африці", — додав Гебрейесус.

Як повідомляла "ДС", за станом на ранок 13 жовтня в Україні зафіксовано 16 309 нових випадків коронавірусної хвороби. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована в Харківській, Дніпропетровській, Одеській та Запорізькій областях.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua