• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

У ЄС схвалили два препарати для лікування хворих на COVID-19

Європейське агентство лікарських засобів (EMA) схвалило препарати Ronapreve і Regkirona на основі моноклональних антитіл для лікування коронавірусної хвороби, проте їх рекомендовано застосовувати лише для осіб віков від 12 років і вагою не менше 40 кг

Європейський регулятор схвалив два препарати проти COVID-19
Європейський регулятор схвалив два препарати проти COVID-19 / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби EMA, передає "ДС".

"Комітет EMA з ліків для людини (CHMP) рекомендував дозволити Ronapreve (касирівімаб/імдевімаб) і Regkirona (регданвімаб) для лікування COVID-19", — йдеться в пресрелізі агентства.

Відзначається, що Ronapreve і Regkirona — перші ліки проти коронавірусу з моноклональними антитілами, які отримали позитивний висновок комісії EMA.

Препарат Ronapreve рекомендовано використовувати для лікування COVID-19 у дорослих і підлітків старше 12 років, чия вага перевищує 40 кілограмів.

Regkirona CHMP рекомендував застосовувати для лікування дорослих з коронавірусом, які не потребують кисневої підтримки. Препарат випускається фірмою Celltrion і призначений для пацієнтів з ризиком тяжкого перебігу інфекційного захворювання.

Нагадаємо, Велика Британія стала першою у світі країною, що схвалила ліки "Молнупіравір" проти COVID-19, які можна приймати у домашніх умовах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua