• USD 36.6
  • EUR 38.9
  • GBP 44.7
Спецпроєкти

У Зеленського висміяли ООН за неспроможніть зібрати докази геноциду Росії проти українців

В Офісі президента засудили заяву ООН про "відсутність достатніх доказів геноциду", який вчиняють російські військові в Україні

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк повідомив у Twitter, передає "ДС".

"Ще б пак, адже росіяни прийшли нас вбивати… по-доброму, масово. Саме українців, але без умислу. І ракети летять на міста щоночі, так само по-доброму. І спроба зруйнувати енергетичну інфраструктуру взимку, щоб люди гинули від морозів — абсолютно випадкова", — написав діяч.

Подоляк припустив, що згідно з логікою ООН, повномасштабна війна протягом 560+ днів, коли сотні українських міст і сіл були стерті з лиця землі, цілком вкладається в рамки допустимого "не-геноциду".

"І офіційні заклики "вбий українця!" не мають умислу. І тортури у фільтраційних таборах з примусом відмовитися від української ідентичності і нав'язати російську — теж з любов'ю. Міністерство любові. Ах так, росіяни ще не діють так, як у Руанді, не вбивають людей мільйонами.

Ось якби українці добровільно виходили на дорогу, ставали на коліна, покірно віддавали голову російському солдату, щоб він її відрізав, масово, для протоколу, тоді так. Тоді мова йде про геноцид", — заявив він.

Нагадаємо, 4 вересня голова Незалежної міжнародної комісії ООН з розслідування порушень в Україні Ерік Мьосе заявив, що організація не змогла зібрати достатню кілкість доказів геноциду з боку Росії проти громадян України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua