• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Учасників прямої лінії " з Путіним проінструктували, як себе вести і що одягати

Реклама на dsnews.ua
Для учасників "Прямої лінії з Володимиром Путіним", яка відбудеться 15 червня, провели інструктаж в Підмосков'ї

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на РБК.

За словами очевидців, близько сотні людей розмістили в пансіонаті "Петрово-Дальнє", який є частиною "Оздоровчого комплексу "Рублево-Успенський" Управління справами президента.

Учасників "Прямої лінії" проінструктували у вівторок.

"Нас розділили на кілька груп, кожна зачитував своє запитання, дівчата з телеканалів уважно всіх вислуховували, робили якісь помітки в блокноті", - повідомив один з гостей програми.

Він зазначив, що приїхали на інструктаж радили не вживати напередодні ефіру алкоголь, щоб не зазнати похмілля.

Їм також радили не пити багато води, так як передача може тривати кілька годин, і не надягати смугасту або картатий одяг.

Що ж стосується питань, учасникам не обіцяли, що кожен зможе поспілкуватися з Путіним, однак свої питання організатори не пропонували.

Джерело видання повідомило, що подібний інструктаж проводиться кожен рік і що в 2016-му році учасників передачі зібрали в підмосковному пансіонаті "Поляни", який також підпорядковується управлінню Справами президента.Як повідомляла "ДС", в 2017 році традиційну "пряму лінію" з президентом Росії Володимиром Путіним, яка повинна була відбутися в квітні, скасували.

ЗМІ пов'язували скасування "прямої лінії" з минулими у той час протестними акціями, проте в Кремлі спростовували ці відомості.

    Реклама на dsnews.ua