• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Угорщина процвітає за рахунок ЄС та НАТО, але ігнорує інтереси союзників, - посол США

Посол США в Будапешті Девід Прессман розкритикував угорський уряд за ігнорування інтересів союзників по НАТО і зміцнення зв'язків із Росією

Реклама на dsnews.ua

Про це дипломат заявив під час виступу на зустрічі з американськими компаніями, які інвестували в Угорщину, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

За словами Прессмана, Угорщина процвітає як член Європейського союзу та НАТО, що дає компаніям можливість вести успішний бізнес. Зараз країна покладається на своїх союзників по НАТО та почувається комфортно, ігноруючи інтереси тих самих союзників і нашого Альянсу, зокрема під час війни у Європі.

"Ця зневага стає очевидною, коли прем'єр-міністр обіймає (президента РФ Володимира — ДС) Путіна, коли його уряд погрожує затримати вкрай необхідну допомогу своєму сусіду Україні… Коли незалежні ЗМІ та організації громадянського суспільства зазнають розслідувань і нападів", – сказав Прессман.

Як писала "ДС", 1 грудня прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що переговори про вступ України до ЄС не відповідають інтересам країни й не мають розпочинатися.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua