• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Українці, які мешкають у Бейруті, розповіли про ситуацію після вибухів

Реклама на dsnews.ua

Українці, які живуть у столиці Лівану Бейруті, розповіли, що там відбувається після двох потужних вибухів на складі у порту

За словами Христини Маренкової, влада досі не надала офіційних рекомендацій у звʼязку з надзвичайною подією, інформує "ДС".

Українка також стверджує, що влада Лівану досі не звернулася до народу. Натомість посольство США, за словами жінки, вже звернулося до своїх громадян: американців просять триматися якомога далі від епіцентру вибуху, аби не вдихати повітря звідти.

"У нас одразу обірвався ліфт, (вибухова, – ред.) хвиля пройшла, і затрясся будинок… Я живу на шостому поверсі. Потім все це затихло, будинок перестав хитатися, але вибухнуло вдруге, і вибуховою хвилею вибило всі вікна. Усі вікна винесло, усе зруйновано. Дуже багато людей поранені просто склом, уламками", – розповіла вона у коментарі виданню The Бабель.

Українка та студентка ліванського університету "Каслік" Ірина Карапата, яка перебувала за 5 кілометрів від місця події, розповіла, що спочатку всі подумали, що "відбулась атака Ізраїлю", пише "Громадське".

"Будинок почав хитатись як під час землетрусу, та одразу пролунав другий потужний вибух, який заглушив вуха, а далі паніка, посипались вікна у сусідів. Перша думка — атака Ізраїлю, одразу зник інтернет, зв’язок. Коли ми вибігли на вулицю, побачили клуби червоного диму зі сторони порту", — розповіла українка про момент вибуху.

Вона додала, що одразу у новинах з’явилося кілька версій того, що сталося. Люди тікали та намагалися триматися на безпечній відстані від місця вибуху.

За попередніми даними, жертв та постраждалих унаслідок вибухів у Бейруті серед громадян України немає.

    Реклама на dsnews.ua