• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Українця, якого звільнили з полону в Лівії, не пускають до Росії

Реклама на dsnews.ua

Громадянин України, якого звільнили з полону в Лівії, не може потрапити до Росії через відсутність необхідних документів

Про це повідомив член Громадської палати Росії Олександр Малькевич, передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал "РИА Новости".

"У моряків, що прилетіли у Москву з Лівії, немає при собі документів, тому українського громадянина не можуть пустити в РФ", — зазначено в повідомленні каналу.

За словами Малькевича, українцеві повинно надати допомогу посольство України.

Моряки розповіли, що їх тримали на військовій базі, але вони нікого не бачили, тому що весь час були з зав'язаними очима. "РИА Новости" опублікувало інтерв'ю з ними на своєму Telegram-каналі.

"Ми були зв'язані і постійно знаходилися в одній позі, не можна було позу міняти. Все затікає і незручно. Вранці ми стали скаржитися. Потім дозволили в іншій позі", — розповів один із звільнених.

За його словами, до них ставилися нормально, давали їжу, воду і цигарки. Яку мету переслідували викрадачі моряків, вони не уточнили.

Нагадаємо, раніше Малькевич повідомив, що з полону після викрадення в Лівії було звільнено громадянина України, а також трьох жителів Росії.

    Реклама на dsnews.ua