• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Українець у Польщі "розіграв" власну смерть заради $7 млн компенсації і гайнув у мандри світом

Реклама на dsnews.ua

38-річний українець у Польщі щоб отримати сім мільйонів доларів компенсації, інсценував власну смерть. Вимаганням грошей у страхових компаній займалася його мати, а сам чоловік відправився мандрувати світом

Про це повідомляють польські правоохоронці, передає "ДС" з посиланням на Dziennik.pl.

Так мати українця Євгенія П. в різних польських страхових компаніях говорила, що її син начебто загинув через нещасний випадок у липні 2019 року — випавши з човна у Київське водосховище. Вона також надала нібито документальні докази, що тіло знайшли через два місяці, а потім кремували. 

Загалом, з жовтня 2018 року по січень 2019 року мати «загиблого» обійшла двадцять страхових компаній, де розповідала ту ж саму історію. Зазначається, що вона вимагала компенсацію на загальну суму 7 млн доларів. 

Правоохоронці пізніше зʼясували, що сам чоловік отримав польське громадянство наприкінці 2018 року і користувався документами на імʼя Eugeniusz P. З жовтня 2018 року по січень 2019-го він уклав договори страхування з двадцятьма польськими страховими компаніями.

Водночас у той момент, поки його мати ходила оформлювати туди компенсацію, він подорожував Україною, Великою Британією, Туреччиною та Кіпром. 

Зрештою чоловіка затримали польські правоохоронці. Українцю тепер загрожує до 10 років позбавлення волі за спробу шахрайства.

Громадське уточнює, що раніше 22-річна словенка Юлія Адлесіч відрізала собі руку циркулярною пилою трохи вище запʼястя заради одного мільйона євро страхових виплат. Натомість отримала два роки в’язниці за шахрайство.

Перед тим, як зробити це, Юлія оформила п’ять страховок, а за декілька днів перед інцидентом хлопець дівчини шукав в інтернеті інформацію про штучні руки. Врятувати руку вдалося — лікарі змогли знайти її і встигли пришити назад.

    Реклама на dsnews.ua