• EUR 42.5

Українська каноїстка Лузан завоювала "бронзу" Олімпіади-2020

Українка Людмила Лузан завоювала бронзову медаль в фіналі Олімпіади-2020 в Токіо у веслуванні на каное-одиночці на дистанції 200 метрів

Українська спортсменка показала результат 47,034, відставання від лідера склало +1,102, інформує "ДС".

Лузан фінішувала третьою, обійшовши на 0.08 секунди польську спортсменку і чинну чемпіонку Європи Дороту Боровську.

Золоту медаль завоювала американка Невін Харрісон, другою прийшла до фінішу Лоренс Вінсент-Ляпонт з Канади.

Додамо, що жіноча програма у каное-спринті є дебютною у програмі на Олімпійських Іграх-2020 у Токіо.

Станом на ранок 5 серпня в активі олімпійської збірної України 12 медалей: 1 золота, 2 срібні та 9 бронзових.

Нагадаємо, 4 серпня українські синхроністки Марта Федіна та Анастасія Савчук посіли третє місце у змаганнях дуетів на Олімпійських іграх у Токіо. Це перша олімпійська нагорода України за всю історію в цьому виді спорту.

Редактор: Віктор Костенко