• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Помер актор Проскурін, який зіграв у "Великій перерві" і "Жорстокому романсі"

Реклама на dsnews.ua
Відомий радянський актор, заслужений артист Росії Віктор Проскурін помер на 69-му році життя

Про це сьогодні повідомила його дружина Ірина Хонда, передає "ДС".

"Я не знаю, що сказати, так як я поки в шоці. Все несподівано. Як будь-яка смерть", - написала вона у себе в Facebook.

Про причини смерті актора Хонда не повідомила.

Віктор Проскурін народився 8 лютого 1952 року. У 1973 році закінчив театральне училище імені Б. Щукіна та отримав пропозицію від Марка Захарова перейти в Московський театр Ленінського комсомолу, де відразу зіграв роль Ката в "Тілі Уленшпигеле". Здобув популярність, зігравши в 1977 році роль Сергія Луконина у виставі "Хлопець з нашого міста" за п'єсою К. Симонова, пише ТАСС.

Проскурін став широко відомий масовому теле - і кіноглядачеві після виконання ролей Гени Ляпишева в телефільмі "Велика перерва" і капітана прикордонних військ Олександра Блінова в кінофільмі "Вийти заміж за капітана". Серед пам'ятних кіноперсонажів Проскуріна - Герман з "Пікової дами", Вожеватов з "Жорстокого романсу" (екранізація "Безприданниці" А. Н. Островського), Новіков з "Військово-польового роману" та інші.

З 1973 по 1990 роки актор працював у театрі "Ленком", потім брав участь в постановках театру імені М. Н. Єрмолової. У 1982 році Проскуріну присвоєно звання Заслуженого артиста РРФСР.

Як повідомлялося, на початку червня у Підмосков'ї помер відомої радянський і російський актор і режисер Михайло Кокшенов.

    Реклама на dsnews.ua