• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Уже третій у цьому році: в Австрії знову впровадили локдаун

Реклама на dsnews.ua

В Австрії в суботу, 26 грудня, в умовах пандемії COVID-19 почався третій локдаун після послаблення на Різдво

Про це йдеться в повідомленні DW, передає "ДС".

На найближчі три тижні в країні знову зачинили більшість магазинів, за винятком продовольчих і тих, які продають товари щоденного попиту. Також залишаться відкритими аптеки, банки і велосипедні майстерні, а перукарні зачиняють.

Мешканці зможуть залишати свої будинки цілодобово, але лише з поважних причин. Серед них, зокрема, заняття спортом або прогулянки. Також жителі країни повинні істотно обмежити свої соціальні контакти.

Тим часом інші магазини та заклади культури відкриються вже 18 січня, і в них зможуть потрапити тільки ті люди, які пройдуть тестування на коронавірус і отримають негативний результат. "Я вважаю, що тести в найближчі місяці будуть абсолютно нормальними явищами, як чищення зубів кожен день", — заявив канцлер Австрії Себастьян Курц і додав, що очікує третьої хвилі заражень коронавірусом по всій Європі на початку 2021 року. На його думку, жителі країни частково "зможуть повернутися до нормального стану влітку".

При цьому на час локдауну в країні будуть працювати численні гірськолижні курорти. Втім, там зможуть відпочити лише місцеві жителі через суворі правила карантину.

Нагадаємо, раніше Конституційний суд Австрії визнав незаконними два обмеження, які уряд запровадив для протидії поширенню коронавірусу в школах.

    Реклама на dsnews.ua