• USD 28.3
  • EUR 32.1
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

В Африці ліквідували групу російських найманців

Повстанці в Центральноафриканській Республіці ліквідували кількох найманців російської приватної військової компанії Вагнера

Реклама на dsnews.ua

Про це заявила "Коаліція патріотів за зміни", інформує "ДС" з посиланням на Lenta.ru.

Інцидент стався під час боїв з урядовими силами неподалік від міста Бамбарі 10 лютого.

За словами представників коаліції, вони взяли одного з росіян в заручники, а ще декількох ліквідували. Також вони знищили вантажівку російських найманців.

Представники Червоного Хреста і "Лікарів без кордонів" підтвердили, що в день боїв в місцеві морги дійсно надійшли тіла убитих, але не повідомили інших деталей.

Нагадаємо, у 2018 році в Центральноафриканській республіці невідомі вбили росіян : журналіста Орхана Джемаль, оператора Кирила Радченко і режисера Олександра Расторгуєва, які знімали документальний фільм про діяльність в цій країні приватної військової компанії "Вагнера".

У лютому 2019 командувач силами США в Африці генерал Томас Вальдхаузер повідомив, що в Центральноафриканській республіці присутній контингент російської приватної військової компанії "Вагнера".

"Я хотів би відзначити, що у" групи Вагнера "в Центральноафриканській республіці зараз 175 інструкторів, і деякі з них мають доступ до кабінету президента (ЦАР)", — сказав він.

Пізніше в Росії підтвердили, що направили в ЦАР 300 найманців, які нібито повинні були займатися навчанням військовослужбовців національної армії республіки.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua