• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

В Алеппо вояки Асада вриваються в будинки і розстрілюють цивільних, — ООН

Реклама на dsnews.ua
В Організації Об'єднаних Націй заявляють про отримання повідомлення, що урядові сили в Сирії вриваються в будинки в східній частині Алеппо і розстрілюють цивільних

Як передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода", 13 грудня в офісі ООН з прав людини повідомили, що мають свідчення, що в чотирьох районах міста було вбито 82 цивільних, серед яких 11 жінок і 13 дітей.

Представник комісара ООН з прав людини Руперт Колвілл зазначив, що злочини були скоєні протягом останніх днів, додавши, що вбитих може бути набагато більше.

Повстанці, які утримували східну частину Алеппо протягом останніх чотирьох років, зараз втратили контроль майже над усією територією.

12 грудня радник ООН з гуманітарних питань Ян Егеланд заявив про "звірства", скоєних у східному Алеппо сирійськими урядовими військами, які витіснили повстанців з міста.

Росія заявляє про гуманне ставлення урядових сил Сирії не тільки до цивільного населення Алеппо, але і до антиурядових повстанців.

З 2012 року Алеппо був розділений між сирійськими урядовими військами, які контролювали західну частину міста, і повстанськими групами, під контролем яких була східна його частина.

Повстанці втратили зайняту територію під час настання сірійських військ за підтримки російської авіації.

    Реклама на dsnews.ua