• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

В Англії скасували майже всі COVID-обмеження

В Англії скасували майже всі обмеження, запроваджені у зв'язку з епідемією COVID-19

Вчені стурбовані динамікою поширення інфекції
Вчені стурбовані динамікою поширення інфекції
Реклама на dsnews.ua

З опівночі понеділка, 19 липня, в Англії втратили чинність, серед іншого, вимога триматися на відстані від інших людей у закритих приміщеннях і рекомендація працювати з дому, передає "ДС" з посиланням на Deutsche Welle.

Також скасовано обмеження на кількість відвідувачів у розважальних закладах. А необхідність носити захисні маски збережеться лише в громадському транспорті Лондона.

Залишилося в силі й вимога піти на карантин при виявленні інфекції серед осіб, з якими людина безпосередньо контактувала.

Премʼєр-міністр Борис Джонсон підтримав скасування обмежень. Водночас він закликав співвітчизників залишатися розсудливими та щепитися від COVID-19.

Рішення британської влади викликало невдоволення опозиції. Джонатан Ешворт, експерт Лейбористської партії з питань охорони здоровʼя, назвав позицію офіційного Лондона "безрозсудною". Особливо гострій критиці лейбористи піддали скасування маскового режиму.

Між тим, вчені стурбовані динамікою поширення інфекції. Протягом останніх днів добовий приріст заражень у Великій Британії — близько 50 тисяч випадків. Більше — лише у Індонезії та США.

Уельс і Шотландія мають право встановлювати власну політику в галузі охорони здоровʼя. Їх уряди вже заявили, що залишать чинними низку обмежень, зокема масковий режим.

Загалом у 67-мільйонному Сполученому Королівстві вірус виявили у 5,43 млн осіб, близько 129 тис. померли.

Як писала "ДС", з 19 липня у столиці Вʼєтнаму Ханої істотно посилюються карантинні обмеження через зростання кількості випадків COVID-19.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua