• USD 27.4
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

В Англії пом’якшили карантин: що дозволено

Англія робить ще один крок до пом’якшення карантинних обмежень, запроваджених через пандемію COVID-19

Останнє послаблення все ще зосереджене на заходах на свіжому повітрі
Останнє послаблення все ще зосереджене на заходах на свіжому повітрі
Реклама на dsnews.ua

Захворюваність йде на спад, і більшість дорослих отримують принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

З 12 квітня всі магазини можуть знову відкритися, відновлюють роботу салони краси, а члени однієї родини можуть відпочивати в межах Англії в помешканнях з власною кухнею. Тренажерні зали, басейни, бібліотеки та зоопарки також можуть знову запрацювати.

Прем’єр-міністр Борис Джонсон назвав пом’якшення обмежень "важливим етапом дорожньої карти до свободи", але закликав усіх бути обережними та поводитися відповідально".

Останнє послаблення все ще зосереджене на заходах на свіжому повітрі — це має запобігти поширенню вірусу через тісний контакт у приміщеннях.

Хоча понад 60% дорослих отримали принаймні першу дозу вакцини, представники британської системи охорони здоров’я попереджають, що в країні все ще можлива нова хвиля заражень, як у континентальній Європі.

Уряд планує додаткове послаблення 17 травня та скасування всіх соціальних обмежень 21 червня, залежно від захворюваності.

Шотландія, Уельс та Північна Ірландія впроваджують власну політику охорони здоров’я та повільніше послаблюють обмеження.

Як писала "ДС", станом на ранок 12 квітня (за київським часом) загальна кількість випадків зараження коронавірусом у світі досягла 135 875 683.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua